- 45%

Purjelaud RRD FREESTYLE WAVE

Kuumakse al. 43 / 60 kuud

2349-3099 1292-1704

FREESTYLE WAVE

Tootekood: 26FW78BR Kategooriad: ,

Kirjeldus

Freestyle Wave Y26 – Täielikult uuendatud universaalne laud, mis pakub lõbusust siledal veepinnal ja jõudlust lainetel

Kirjeldus: Täielikult uuendatud! Freestyle Wave Y26 astub sammu edasi, muutudes kättesaadavamaks ja lõbusamaks siledal veepinnal, kuid pakkudes samal ajal suuremat jõudlust lainetel. Nüüd saate nautida ühte lauda ilma kompromissideta. Kuus uut kuju kogu sarjas, alates 78-liitrisest kuni 114-liitrise mudelini, et katta kõiki vajadusi.

Oleme ühendanud äärmiselt kiire kiilujoone täiesti uue lainelaua kontuuriga. Freestyle Wave suudab saavutada kõrgeid kiiruseid, kuid kui see on käiku lastud, on sellel tõelise lainelaua oskused. Uued tiivaga sabad lisavad haardumist ja manööverdamisvõimet. Kolme uimega (tri-fin) või ühe uimega (single fin) konfiguratsioon võimaldab teil valida oma lemmiku kõik-ühes seadistuse. Proovige seda ja te ei soovi enam ilma selleta olla.

Tehnoloogiad:

BLKRBN Poolkohandatud / Biaxiaalne Innegra süsinikkiust pealmine kiht ja 88-grammine laotatud süsinikkiust põhi. See tehnoloogia annab kõige kergema tunde jalgade all ja lisab suurepärase viimistluse. Musta värvi kasutamine eristava värvina muudab selle kõige eksklusiivsemaks ja pilkupüüdvamaks.

LTD Poolkohandatud / Biaxiaalne Innegra süsinikkiust pealmine kiht ja klaasist põhi. LTD on meie tööstusharu etalon kõrgjõudlusega laudade jaoks. Biaxiaalsed süsinikkiust Innegra kiud tagavad muljetavaldava tugevuse ja pika eluea.

LTE LTE on meie puidutehnoloogia, mis ühendab tugevuse ja kergususe, lisades spetsiifilisi tugevdusi ja neid puidust laminaadi all täiuslikult kombineerides. Nii pealmine kiht kui ka põhi on laminaaditud 0,6 mm puidust vineeri ja biaxiaalse klaaskiuga, millel on tugevdatud PVC põhi.

Freestyle Wave Y26 on ideaalne valik neile, kes soovivad nautida laia valikut veespordialasid. Proovige seda juba täna ja avastage, kuidas see universaalne laud võib muuta teie veespordikogemust igaveseks.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

225 x 58-84L, 226 x 60-90L, 228 x 62-96L, 230 x 64-104L, 230 x 66-114L

Mudel

BLACK RIBBON, LTD, LTE

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk