Transporditingimused

Teil on võimalus valida kauba kättesaamise kohaks Fansurf jaekauplus või toimetus Teie poolt määratud aadressil. Sihtkohaks on võimalik määrata ka kolmanda isiku aadress. Sadame kauba nii Eesti kui ka välisriigi aadressil.

Saadetise kohaletoimetamine on tavatingimustes TASUTA. Välisriigi saadetiste ja suuremahuliste kaupade puhul rakendub transpordi tasu vastavalt kodulehel määratud tariifile.

Eesti piires toimetame saadetisi SmartPOST, Post24 ja Cragobusi vahendusel.

Eesti-sisene tarneaeg on üldjuhul 1-3 tööpäeva.

Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet ei ole Eesti laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnija laost tellida on tarne aeg Eesti piires üldjuhul 7-14 tööpäeva.

Väljaspool Eesti piire tarne euroopasse on üldjuhul 5-7 tööpäeva ja kogu maailm 7-14 tööpäeva, millele lisandub vajadusel tarnija laost tellimuse aeg.

Eesti sisene saadetis:

Baltikum:

Euroopa ja kogu maailm:

Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel.

Enne kauba vastuvõtmist soovitame Teil toote pakendid üle vaadata ja väliste vigastuste olemasolu korral teavitada koheselt transpordifirmat ning teatada sellest elektronposti aadressil info@fan.ee

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk