Purjelaud RRD EVOLUTION

Kuumakse al. 61 / 60 kuud

1849 sis km

EASY FREERIDE

Tootekood: 25EXSE Kategooriad: ,

Kirjeldus

Evolution – Kõige laiema kasutusvõimalusega freeride laud koolidele, keskustele ja kõikidele tasemetele purjelauduritele

Kirjeldus: Uus Evolution on meie freeride-laudade seas kõige mitmekülgsem kasutusvaldkonnaga laud. Ideaalne koolidele ja keskustele, sobides kõigile tasemetele purjelauduritele tänu oma mugavale sõidule, ujuvusele ja planeerimisvõimele. See freeride-laud on pikem ja täielike relssidega sabaotsast ninani, pakkudes klassikalist ja unustamatut lõbusõitu. See sobib ideaalselt tuulepurjetamiseks, eriti esmakordsel õppimisel.

Evolution-laud pakub lihtsat ja intuitiivset kogemust nii algajatele kui ka edasijõudnud purjelauduritele. Selle disain tagab kiire planeerimise, sujuva sõidu ja suurepärase stabiilsuse, mis muudab selle laua sobivaks erinevatele tingimustele ja sõidustiilidele.

Kas olete purjelauakool, keskus või entusiastlik purjelaudur, kes soovib lisada oma varustusele laiaulatusliku laua, on Evolution just teie jaoks. Selle paindlikkus ja suurepärased omadused muudavad selle ideaalseks valikuks igasuguste purjelauasõidu kogemuste jaoks, olgu selleks siis tavaline freeride või tuulepurjetamine.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

242 x 67-115L, 245 x 71-125L, 248 x 73-135L, 248 x 76-155L

Mudel

DAGGER SOFTSKIN, E-TECH, SOFTSKIN

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk