- 45%

Puri RRD X-Wing

Kuumakse al. 25 / 60 kuud

1329-1599 730-879

SLALOM/RACE

Tootekood: 28XWG BL 5.2 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Y28 X-Wing jätkab arengut üha muutuvas slaalomivõistluste ja kiiruse distsipliinis. Uueks Y28 mudeliks oleme keskmise tuule suurused täielikult ümber kujundanud, optimeerides neid nii uimede kui ka hüdrofoilide jaoks ning hoides 7.8 ja 7.0 suurused kooskõlas PWA võidusõidumaailma praeguste suundumustega.

Eelmisel aastal tutvustasime suuremate suuruste jaoks kõrgema aspekti kontuuri ja lamedamat profiili, mis on mõeldud nii uimede kui ka hüdrofoilide jaoks. Tulemused olid muljetavaldavad, eriti 8.4 suuruses, mis oli hüdrofoili jaoks optimeeritud, kuid töötas uimede peal suurepäraselt. Kuna hüdrofoilsüsteemid on üha tugevamate tuulte piire nihutanud, hakkasime sama kontseptsiooni väiksematele purjedele rakendama. Tulemused olid taas suurepärased, parema tasakaaluga puri osutus Y27 versioonist eriti uimede peal kiiremaks. Nüüd on kõik suuremad suurused 9.0-st kuni 7.0-ni varustatud kõrgema aspekti kontuuriga, muutes need nii uimede kui ka hüdrofoilide jaoks efektiivsemaks. Väiksemate suuruste täiustamine ja nende neutraalne ning kontrollitav jõud töötasid loomulikult suurepäraselt olenemata sellest, mis jalge all on. Niisiis, olgu tegemist slaalomivõistluse, hüdrofoili võistluse või kiirusega, Y28 X-Wing on kõigeks valmis.

OMADUSED

  • Peenem hüdrofoili sisestus ja ümberpaigutatud tõmbejõud parema madala tuule jõudluse ja suurema jõudluse saavutamiseks tuulega.
  • Kattuvad asümmeetrilised latitaskud, mis tagavad kerge kaalu ja sümmeetrilise jõudluse mõlemal halssil.
  • Kahekordne Power Clew süsteem tohutuks häälestusvahemikuks.
  • Venituskontrolli õmblus purje aluse parema stabiilsuse tagamiseks.
  • Süsiniku ja klaaskiuga lattide segu optimaalse jõudluse saavutamiseks kogu purje ulatuses.
  • Integreeritud trimmisüsteem täiuslikuks komplekteerimiseks iga kord.
  • 8.4/9.0 – Kõrge aspekti disain nii uimede kui ka hüdrofoilide madala tuule jõud

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

5.2, 5.6, 6.2, 7.0, 7.8, 8.4, 9.0

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk