Lohe Twintip Laud RRD Crank Lightwind Y27 LTE

Kuumakse al. 21 / 48 kuud

569 sis km

LIGHT WIND

Tootekood: 27CKLL45 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Crank lightwind on täiuslik laud, mida kasutada kerge tuule ilmastikuolude korral. Selle mõõdukas konstantne curve hoiab laua tipud piisavalt kõrgel veest, et vältida vee silma sattumist ja tagada fantastiline juhitavus, milleks see laud on loodud. Erinevalt paljudest turul pakutavatest kergetest lohelaudadest pole selle laua kasutajal niipea lauda vaja vahetada kui tuul vahepeal tõuseb. kui tuul tärkab, plaati vahetada. Lamedam põhi ja õhukesed rööpad aitavad uskumatut vastutuule jõudlust ja varajast glissi.
Kõik RRD TWINTIP lauad on saadaval komplektina kuhu kuulub twintip laud, uimed, sang ja RAD PAD jalused või Ilma jaluste ja sangata ainult twintip laud koos uimedega
Rad Pad ja rihmade süsteem on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja reguleeritavust. See on ehitatud HT Nylon-karkassile, mis on valatud DUO tihedusega EVA core aluse sisse. EVA core alus tagab õige jäikuse, kindla hoidmise ja kindla haarde.
RAD PAD on varustatud reguleerimissüsteemiga, mis võimaldab mikromeetrilist täpsust kõigis suundades ja nurkade all, on võimalik rihmade asukohta, nurka ja suurust kärpida vastavalt soovitud kirjeldustele.
EVA polsterdatud padja alus on valmistatud 3 erineva tihedusega. Põhipadja kontuur koosneb keskmise tihedusega, ülemine padi on pehmema haardega EVA tihedus ja kolmas tihedus võib varieeruda sõltuvalt asendatavast kreeni polsterdusvõimalusest.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

145 x 45

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk