Lohe Twintip Laud RRD Crank Y27 LTE / Grome LTE

Kuumakse al. 21 / 48 kuud

569 sis km

FREERIDE

Tootekood: 27CKGL36 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Crank Y27 on ideaalne freeride sõidu kaaslane! Laud annab teile mõnusa tunde kõigil veepindadel. 3D pealisleht muudab laua eriti kergeks ja võimaldab teil mugavalt ja hõlpsalt edasi liikuda. Otsade kontuuri mõõdukas laius pakub suurepärast manööverdusvõimet. Lõpptulemus on äärmusliku vastutuule juhtimise ja kiiruse potentsiaali segu. Crank on laud, mis avab ukse teie lohekarjäärile.

Kõik RRD TWINTIP lauad on saadaval komplektina kuhu kuulub twintip laud, uimed, sang ja RAD PAD Y27 jalused või Ilma jaluste ja sangata ainult twintip laud koos uimedega

Rad Pad ja rihmade süsteem on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja reguleeritavust. See on ehitatud HT Nylon-karkassile, mis on valatud DUO tihedusega EVA core aluse sisse. EVA core alus tagab õige jäikuse, kindla hoidmise ja kindla haarde.
RAD PAD on varustatud reguleerimissüsteemiga, mis võimaldab mikromeetrilist täpsust kõigis suundades ja nurkade all, on võimalik rihmade asukohta, nurka ja suurust kärpida vastavalt soovitud kirjeldustele.
EVA polsterdatud padja alus on valmistatud 3 erineva tihedusega. Põhipadja kontuur koosneb keskmise tihedusega, ülemine padi on pehmema haardega EVA tihedus ja kolmas tihedus võib varieeruda sõltuvalt asendatavast kreeni polsterdusvõimalusest.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

127 x 36, 132 x 39, 135 x 40, 138 x 41, 141 x 42, 142 x 43

Mudel

GROME LTE, LTE

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk