- 40%

FOIL SUP/ WING/ SURF/ KITE RRD DYNAMIC PRO SWK CARBON 1500

Kuumakse al. 54 / 60 kuud

Original price was: 2699€.Current price is: 1619€. sis km

FREESTYLE WAVE SURF-SUP/ WING / KITE FOILING

DYNAMIC PRO CARBON SWK 1500 FOIL SET

Mast – 85 CM

Fuselage – 76 cm

Front wing – Wing span 83 cms / wing area 1500 cm2

Rear wing – Wing span 42 cms / wing area 250 cm2

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Dynamic Pro Carbon SWK on murranguline foili komplekt, mis on valmistatud parimatest materjalidest ja hüdrodünaamilistest lahendustest, et rahuldada kõige nõudlikumate tiib-, surf- ja kitesurfarite vajadusi.

Komplekti põhiosa on Dynamic Pro esitiib, mille profiil on loodud negatiivse dihedaalnurga ja neutraalse nurka tipus. See eriline tiibade disain koos diferentseeritud dihedaalnurga loob pöördemomendi ja stabiilsuse aluse. Sa lendad suurema kiiruse ja täpsusega ning teed teravamaid pöördeid. SWK süsinikkiust mast on inseneritöö tipptase. Soovisime luua võimalikult jäiga masti nii painde kui ka kõveruse osas. Me konstrueerisime tagumise osa spetsiifiliselt veidi paksema profiili, et suurendada jäikust ja lisada ekspertidele piisavalt keerukust. Sellele lisaks kasutasime ainult UD ja Biaxiaal M40 Hi Modulus süsinikkiudude segu, mis on kõige jäigem süsinik, mis täna saadaval on. Tulemuseks on tõeliselt ületamatu jäikus nii painde kui ka kõveruse osas, mis viib sinu foilisõidu uuele tasemele. Tunned täielikku kontrolli oma foil üle.

Dynamic Pro Carbon SWK 1500 on spetsiaalselt loodud komplekt, mis võimaldab suurepärast sooritust nõrgas tuules või väiksemates lainetes. Sa saad endale Ferrariga sarnase komplekti, millel on piisavalt võimsust, et tõsta su sooritust. Ideaalne raskematele surf foili sõitjatele, kes tahavad sõita olenemata mere tingimustest ning sobib ka edasijõudnud SUP-foilijatele. Wingfoilingu jaoks on see tõeline kontrollimasin, millel on erakordne kiirus ja manööverdusvõime. Kitesurfiga on see kerge ja manööverdusvõimeline mänguasi vaikses tuules.

Soovitatav kaalujagudele 70-100 kg, kerge tuule kitesurfijatele ja üle 90 kg surf foilijatele.

Omadused:

  • Uus 1500cm2 täiskarbonist Dynamic Pro esitiib koos kambriga
  • Uus 250 cm2 Dynamic Pro süsinikkiust tagatiib
  • Uus lisajäik SWK süsinikkiust mast
  • Uus 76 cm kerge Universal fuselage, mis on võrreldes vanaga muudetud
  • Tugev ühendus, kasutades masti, fuselage ja tiibade jaoks 8 mm läbimõõduga Torx-kruvisid ja helicoil-keere. Usaldusväärne, tugev ja kiire kokku- ja lahtivõtmise ühendus
  • Uus laiem tihedast plastikust mastijalaühendus / adapter parema külgjäikuse jaoks. Ei oksüdeeru masti ja fuselage vahel
  • Iga komponent on kaetud pehme Velcro kattega, et see oleks kotis kindlalt kinnitatud (foil-seti kott müüakse eraldi).

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

MAST 75 CM, MAST 85 CM

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk