Wing RRD WIND WING Y27

Kuumakse al. 34 / 60 kuud

10191459 sis km

WAVE FREESTYLE / RACE HI PERFORMANCE

Tootekood: 26EW20-1 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Koostasime uue ja täielikult ümberdisainitud tiivaga Wind Wing, mis viib tiibfoilingu uuele tasemele. Meid kütkestavad mere kohal lendamisega seotud väljakutsed ning uue tiiva väljatöötamise põhirõhk oli võimsuse ja stabiilsuse tasakaalus hoidmisel. Soovisime, et võimsus oleks koondunud keskosale, et vähendada soovimatut survet tiibade otstes. Tulemuseks on võimas, kuid täielikult juhitav tiib, millel on ulmelised tõukejõu varud.

Uus Wind Wing on kvaliteetne tiib, mis on hoolikalt kavandatud, et viia sinu sõit uuele tasemele. Topeltventiiliga täispuhumis- ja tühjendamissüsteem võimaldab täispuhutava serva ja strutti eraldi täis puhuda. Strutti saab täis puhuda kuni 1 PSI võrra rohkem kui täispuhutav serv, et tagada veelgi jäigem tiib. Meie revolutsiooniline uus tehnoloogia – 45-kraadise nurga all orienteeritud teise kihi 2D ripstop materjalidest moodustuv teemantkangas – tagab kanga venivuse minimeerimise ning parima jõudluse ajas. Lõpuks on uued pikemad käepidemed ideaalsed kõigile sõidustiilidele ja -tasemetele. Meil on lai valik suurusi, et sobituda igale sõitjale ja tingimustele, tiibu on saadaval suurustes 2,8m kuni 7,2m.

Tuule ja mere vaheliste ühenduste loomine ei ole kunagi olnud nii põnev! Wind Wingi omadused sisaldavad keskset võimsusala tugevdatud tõukejõu ja kontrolli tagamiseks, kaardus esiserva disaini, et saavutada kompaktne kuju ja maksimaalne jõudlus, topelt täispuhumis- ja tühjendamissüsteemi, et saavutada veelgi jäigem tiib ning kiirem tühjendamine, 45-kraadise nurga all orienteeritud teise kihi 2D ripstop materjalidest moodustuvat teemantkangast, mis vähendab pikaajalist kangavenimist, 3 pikka käepidet, mis teevad manööverdamise lihtsamaks, laiad aknad, mis pakuvad paremat nähtavust, uut kerge turvalisusrihma neopreenist randmevõru ja funktsionaalset polsterdatud seljakotti, milles tiib mugavalt kaasa võtta.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

2.8, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 6.5, 7.2

Värv

Black, Stripe

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk