- 35%

Wing RRD GOLD WING Y27

Kuumakse al. 48 / 60 kuud

2199-2799 1429-1819

PRO MODEL

Tootekood: 27GW40 Kategooriad: ,

Kirjeldus

See on ainulaadne tiib, mis ei paku mingeid kompromisse. ALUULA® on lisaks jäik ja kerge kangas, mis suurendab jõudlust. Selle tiivaga tunnete muljetavaldavat jäikust, mis võimaldab teile varasemalt startida ja suuremat tõmmet, et kiiremini liikuda ja kõrgemale hüpata.

Proovides saate kiiresti aru, kui võimas see on. Gold Wing kasutab sama disaini ja äärisejoont kui Wind Wing. Gold Wingi tõeliseks tugevuseks on vaikne tuul, kui saate tõeliselt hinnata selle võimsust ja kergust. Otsustasime teha tiiva saadavaks suurustes 4,0 kuni 7,2 meetrit, et saaksite selle maksimaalset potentsiaali täielikult kasutada. Gold Wing on ületamatu igasugustes sõidustiilides alates võidusõidust kuni lainesõiduni ja vabastiilini.

OMADUSED ALUULA® kangaga täispuhutav serv ja strut -> 30% kergem ja jäigem parema jõudluse jaoks. Keskne võimsusala -> parem kontroll ja stabiilsus. Kaardus esiserva disain -> kompaktne kuju ja jõudlus. Topelt täispuhumis- ja tühjendamissüsteem -> jäigem ja kiirem tühjendamine. 45-kraadise nurga all orienteeritud teise kihi 2D ripstop materjalidest moodustuv teemantkangas -> vähendatud kanga venimine pikema aja jooksul. 3 pikka käepidet -> manööverdamisel lihtsam. Laiad aknad -> parem nähtavus. Uus kerge ohutusvöö neopreenist randmevõruga. Funktsionaalne ja polsterdatud seljakott.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.5, 7.2

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk