- 45%

Purjelaud RRD Trigger LTD

Kuumakse al. 53 / 60 kuud

2899 1594

FREESTYLE PRO

Tootekood: 27TR91L Kategooriad: ,

Kirjeldus

Trigger – Ülim vabastiililaud, mis on loodud koostöös 9-kordse maailmameistri Gollito Estredoga

Tutvustame uut Triggerit, mis on välja töötatud koostöös 9-kordse vabastiilisurfamise maailmameistri Gollito Estredoga. Oleme loonud 91-liitrise laua täiesti nullist, et see sobiks tema sõidustiiliga – see laud pärineb tema soovist saavutada suuremat kiirust ja poppi, kuid olla samas lühem, et hõlbustada õhurotatsioone. Uuel Triggeril on kiirem kiil ja teravamad relsid sabas, mis parandavad kiirust ja kiirendust. Lühem pikkus muudab õhurotatsioonid lihtsamaks ja kitsas saba tagab kiire ja parema popi.

Oleme kasutanud uut, kergemat täissüsiniktehnoloogiat, mis lisab tugevdusi kõige suurema koormusega piirkondadesse. Saadaval on 91 või 101 liitri suurused mudelid. Trigger on puhas vabastiilimasin, mis on loodud vabastiilisurfamise armastajatele, kes soovivad oma oskusi veelgi arendada.

Olulised punktid:

  1. Koostöös 9-kordse maailmameistri Gollito Estredoga
  2. Lühem pikkus hõlbustab õhurotatsioone
  3. Kitsas saba tagab kiire ja parema popi
  4. Uus, kergem täissüsiniktehnoloogia
  5. Tugevdused kõige suurema koormusega piirkondades
  6. Saadaval 91 ja 101 liitri suurustes mudelites
  7. Puhas vabastiilimasin, mis aitab teil oma oskusi arendada

Kui otsite uut vabastiililauda, mis võimaldaks teil oma sõiduoskusi täiendada, siis Trigger on just see, mida vajate. Kasutage seda lauda, et õppida uusi trikke, parandada oma poppi ja kiirust ning kogeda vabastiilisurfamise maailma täiesti uues valguses. Proovige uut Triggerit juba täna ja näete, kuidas see muudab teie vabastiilisurfamise kogemust igaveseks.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

215×61-91L, 219×63-101L

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk