Purjelaud RRD HARDCORE WAVE LTD

Kuumakse al. 82 / 60 kuud

2499 sis km

WAVE PRO

Tootekood: 25HCW70L Kategooriad: ,

Kirjeldus

Hardcore Wave: Viimase põlvkonna laine surfilaud – parim kaaslane igale lainesurfarile

Kas olete valmis oma lainesurfikogemuse viimisele järgmisele tasemele? Tutvustame teile Hardcore Wave’i – meie puhtaima laine surfilaud, mis on disainitud spetsiaalselt kriitilistes tingimustes sõitmiseks, pakkudes suurepärast juhitavust ja kontrolli nagu ühelgi teisel surfilaual. Selle ainulaadne kuju võimaldab teil sõita lainete kõige nõudlikumates osades uskumatu kergusega.

Inspireerituna Alex Mussolini poolt kujundatud surfilaudadest, garanteerib iga Hardcore Wave’i suurus teile meeldejääva sessiooni või reisi. Lisaks paindlikkusele on see mudel varustatud kolme sabalise (thruster) uime süsteemiga ja viie uimekastiga, võimaldades hõlpsalt ümber lülituda nelja uime (quad) konfiguratsioonile.

Kui otsite parimat laine surfilauda, mis suudab pakkuda suurepärast juhitavust ja kontrolli, siis Hardcore Wave on just see, mida olete oodanud. Selle ainulaadne disain ja paindlik uime süsteem muudavad selle ideaalseks kaaslaseks igale lainesurfarile. Proovige seda juba täna ja veenduge ise, et Hardcore Wave ei jäta teid kunagi alt!

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

221 x 56-78L, 223 x 58-86L, 225 x 60-96L

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk