- 45%

Purjelaud RRD CULT LTD

Kuumakse al. 52 / 60 kuud

2899 1594

WAVE

Tootekood: 26C74L Kategooriad: ,

Kirjeldus

CULT  – Uuenduslik lainesurfilaua kontseptsioon, mis avab uue ajastu

Tervitame uut ajastut lainesurfamises! CULT on innovaatiline lainesurfilaua kontseptsioon, mis pakub võrreldamatut jõudlust igasugustes tingimustes tänu täiesti uuele põhja kuju ideele. Kogege enneolematut kiirust pööretel, haarake rohkem laineid ja lõigake neid nagu PRO – tõeline samm edasi lainesurfilaudade kujundamisel. Neli suurust kõigi vajaduste rahuldamiseks, alates väikseimast 74 kuni suurema 94 jaoks raskematele sõitjatele.

Kompaktne kuju hõlbustab manööverdamist lainetel ja annab parema kontrolli pööretel ning õhus. Innovatsioon seisneb Mono-Tri-V põhja kujus, mis pakub seninägematuid kiiruse, juhitavuse ja haardumise tasemeid. Sirged jooned ümbermõõdul koos neelatava sabaga, millel on tiivad, muudavad laua kergesti manööverdavaks ja käepäraseks. CULT-i saab kasutada nii kolme uimega (trifin) kui ka nelja uimega (quad) seadistusega, pakkudes tohutut häälestamisvõimalust.

Võtke see, kasutage seda ja nautige – te ei suuda enam tagasi minna. CULT avab uue peatüki lainesurfilaua disainis, pakkudes surfsõpradele järgmise taseme kogemust. Ärge jääge maha sellest uuenduslikust lainesurfilauast, mis on loodud selleks, et muuta teie surfisessioonid veelgi nauditavamaks ja adrenaliinirohkeks. Proovige CULT juba täna ja avastage, kuidas see laud muudab teie lainesurfi kogemust igaveseks.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

218 x 56,5-74L, 219 x 58-82L, 220 x 59-88L

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk