Lohesurfi komplekt RRD PASSION 2024 lohe, GLOBAl poom ja BLISS 2024 TT laud

Kuumakse al. 65 / 60 kuud

19902190 sis km

FREERIDE / FREESTYLE

Tootekood: 28PA5S-1 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

RRD Passion lohe + Bliss laud + Glob poom Y29 Lohesurfi Komplekt – Soodsaim ja Parim Lohesurfi Komplekt Turul!

Bliss laua mõõdud 39 – 40 – 41- 42 – 43,5. Bliss laua mõõt kirjuta tellimusel märkustesse

Tutvu meie eksklusiivse RRD Passion Y29 lohesurfi komplektiga, mis on ideaalne nii algajatele kui ka kogenud surfaritele. See komplekt pakub ületamatut juhitavust, kõrget jõudlust ja vastupidavust, et saaksid nautida parimat lohesurfi kogemust igas sõiduolukorras. Ja mis kõige parem – see on kõige soodsam lohesurfi komplekt turul, hinnaga vahemikus 1990 kuni 2190 EUR!

Komplekt Sisaldab:

1. RRD Passion Y29 Lohe:
– Täiuslik valik uutele ja kogenud sõitjatele, kes otsivad ületamatut juhitavust ja kõrget jõudlust.
– Kergekaaluline disain, valmistatud tipptasemel Techno Force™ Double Ripstop materjalist, mis tagab vastupidavuse ja tugevuse.
– Suurepärane stabiilsus ja juhtimine mistahes tingimustes – freestyle, freeride või suurte õhuhüpete jaoks.

2. RRD Global Bar Y27:
– Varustatud spetsiaalsete “RIGID THREAD LINES” liinidega, mis on eranditult RRD poomidel ja on 100% venimatud.
– Need liinid on toodetud ja arendatud Itaalias, kasutades uusimaid ja uuenduslikumaid eksootilisi kiude, mis tagavad maksimaalse jõudluse ja usaldusväärsuse.

3. Bliss LTE Y29 Lohesurfi laud:
– Tasakaalustatud kombinatsioon teravast isikupärast ja andestavast paindlikkusest, mis tagab suurepärase stabiilsuse ja mängulisuse.
– Progressiivne free-ride/freestyle laud, mis pakub fantastilist turvatunnet erinevates tingimustes sõites.

Hind ainult 1990 – 2190 EUR!, sõltuvalt lohe suurusest – See on kõige soodsam lohesurfi komplekt turul, pakkudes sulle suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

Miks Valida See Komplekt?

– Kõige Soodsam Komplekt Turul: Kvaliteetne lohesurfi komplekt, mis sisaldab kõike vajalikku alustamiseks ja edasijõudmiseks, taskukohase hinnaga.
– Tippkvaliteet ja Jõudlus: Kõik komplekti komponendid on hoolikalt valitud, et tagada parim sõidukogemus, juhitavus ja vastupidavus.
– Venimatud Liinid: Rigid Thread Lines tagavad maksimaalse jõudluse ja usaldusväärsuse, kuna need liinid lihtsalt ei veni.
– Stabiilsus ja Mängulisus: Bliss LTE lohesurfilaud pakub suurepärast stabiilsust ja mängulisust, muutes iga sõidu nauditavaks ja turvaliseks.

Kas oled valmis laineid vallutama?

Ära lase seda võimalust käest! Tellides meie RRD Passion Y29 lohesurfi komplekti, saad kõik vajaliku korraga ja oled valmis kohe veele minema. Kliki “Osta kohe” ja alusta oma lohesurfi seiklust juba täna!

Lainete vallutamine pole kunagi olnud nii lihtne ja taskukohane. Soeta oma RRD Passion Y29 lohesurfi komplekt nüüd ja naudi vee peal veedetud aega täiel rinnal!

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

10.5m², 12m², 7m², 8m², 9m²

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk