Lohe Twintip Laud RRD Booster Y29 LTD

Kuumakse al. 29 / 60 kuud

869 sis km

BIGAIR PRO

Tootekood: 27PSL39-1 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Värskelt disainitud RRD twintip Big Air freeride laud on unistus freestyle huvilistele, kes hindavad kerget laua tunnet. See laud on ideaalne valik neile, kes soovivad oma oskusi rakendada ja nautida kerget laua kaalu, mis võimaldab kiireid manöövreid. See twintip laud on meie sõitjate lemmik. Ta ühendab endas kõrgtehnoloogilisi materjale, pakkudes kergekaalulist süsinikust konstruktsiooni ja kogu pikkuses mitmekordse kõveraga raami, mis tagab erakordse mugavuse vees ja märkimisväärse jäikuse, kindlustades plahvatusliku hüppevõime ja trikkide soorituse.

BOOSTERi süsinikust konstruktsioon tõhustab jäikust, vähendades samal ajal nutikalt tipu suurust ja kaalu. Vastutustundlikult hangitud Paulownia puit annab lauale elava ja reageeriva iseloomu, tänu vertikaalselt laminaaditud konstruktsioonile, mis ühendab puidu tugevuse, vastupidavuse ja järjepideva paindlikkuse. Kõrge duromeetri väärtusega uretaani ja meie uuendusliku ühekorra-rööbastamise meetodi kasutamine tagab võrdlematu summutuse ja tugevuse. See laud on ehitatud big air hüpete jaoks.

OMADUSED:
Haarduvus ja kontroll igas ilmastikus
Varajane gliss ja pehme maandumine
Spetsiaalselt big air sõitjatele disainitud.

Kõik RRD TWINTIP lauad on saadaval komplektina kuhu kuulub twintip laud, uimed, sang ja RAD PAD jalused või Ilma jaluste ja sangata ainult twintip laud koos uimedega

Rad Pad ja rihmade süsteem on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja reguleeritavust. See on ehitatud HT Nylon-karkassile, mis on valatud DUO tihedusega EVA core aluse sisse. EVA core alus tagab õige jäikuse, kindla hoidmise ja kindla haarde.
RAD PAD on varustatud reguleerimissüsteemiga, mis võimaldab mikromeetrilist täpsust kõigis suundades ja nurkade all, on võimalik rihmade asukohta, nurka ja suurust kärpida vastavalt soovitud kirjeldustele.

EVA polsterdatud padja alus on valmistatud 3 erineva tihedusega. Põhipadja kontuur koosneb keskmise tihedusega, ülemine padi on pehmema haardega EVA tihedus ja kolmas tihedus võib varieeruda sõltuvalt asendatavast kreeni polsterdusvõimalusest.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

135X40, 137×41, 138×42

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk