Lohe Twintip Laud RRD Crank Tandem Y27 LTE

Kuumakse al. 20 / 48 kuud

569 sis km

FREERIDE

Tootekood: 27CKTL47 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Õige õppelaud ja kohustuslik igas Kitesurfi koolis! Kuna laual on suur pindala, siis pakub CRANK Tandem oma õpilastele kiire sõidu alustamise kogemuse ja palju stabiilsust. Andestav ümar kontuur muudab selle laua choppis sujuvaks ja sügavad kanalid aitavad kaasa algaja stabiilsemale stardile. CRANK Tandem töötati välja spetsiaalselt koolidele ja algajatele, et saavutada maksimaalne õppe tulemus võimalikult lühikese ajaga. Laua nimi ütleb kõik ära, tooge sõber ja jagage lohesurfi kogemusi nendega, kes soovivad põnevust maitsta!

Kõik RRD TWINTIP lauad on saadaval komplektina kuhu kuulub twintip laud, uimed, sang ja RAD PAD jalused või Ilma jaluste ja sangata ainult twintip laud koos uimedega

Rad Pad ja rihmade süsteem on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja reguleeritavust. See on ehitatud HT Nylon-karkassile, mis on valatud DUO tihedusega EVA core aluse sisse. EVA core alus tagab õige jäikuse, kindla hoidmise ja kindla haarde.
RAD PAD on varustatud reguleerimissüsteemiga, mis võimaldab mikromeetrilist täpsust kõigis suundades ja nurkade all, on võimalik rihmade asukohta, nurka ja suurust kärpida vastavalt soovitud kirjeldustele.
EVA polsterdatud padja alus on valmistatud 3 erineva tihedusega. Põhipadja kontuur koosneb keskmise tihedusega, ülemine padi on pehmema haardega EVA tihedus ja kolmas tihedus võib varieeruda sõltuvalt asendatavast kreeni polsterdusvõimalusest.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

148 x 47

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk