- 15%

Lohe RRD BIG AIR OBSESSION Y28 2023/24

Kuumakse al. 47 / 60 kuud

1449-1959 1390-1810

BIG AIR

Tootekood: 28BAO OR6 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Meil on suur rõõm tutvustada ja lisada oma valikusse uus Big Air Obsession Y28.
See on võtnud meil peaaegu terve aasta aega testimiseks, sest lohe on uuritud kõige pisemate detailideni ja täiustatud igas aspektis.
Big Air Obsession loodi parimate ehitustehnoloogiate abil: selle aerodünaamiline ja täpne disain pakub sõitjale võimsat ja äkilist tõmmet ülespoole, võimaldades jõuda enneolematutele kõrgustele ja seal lõputuid sekundeid püsida.
Plahvatuslik võimsus ja suur loop – need on kaks sõna, mis iseloomustavad seda lohet. See uus kuju tagab järjekindla stabiilsuse jõulise liigutuse käigus, mis paneb sind lohele pimesi usaldama. See lohe on väga agressiivne, kuid kui oskad seda koletist taltsutada, saad kiiremini ja kõrgemale kui keegi teine. Obsessioni poomi tunnetus on terav ja otsene, mis tähendab reaktiivset impulssi.

Omadused:
– D2 topelt ripstop kangas
– Suur õhuhull
– 4-liiniline seadistus koos bridlitega
– Äärmiselt kontrollitav igal ajal

Big Air Obsession on mõeldud neile, kes otsivad ekstreemset ja kõrget lendu, ning see pakub võimsust ja kontrolli kogenud sõitjatele, kes oskavad selle potentsiaali maksimaalselt ära kasutada. Olgu su eesmärk hüpata taeva poole või sooritada muljetavaldavaid trikke, Big Air Obsession viib su lendudel uuele tasemele. Selle lohe võimekus ja reageerimisvõime muudavad selle lemmikuks nende seas, kes armastavad tõelist adrenaliinikogemust veesportides.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

10m2, 11m2, 14m2, 6m2, 12m², 7m², 8m², 9m²

Värv

Black, ORANGE

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk