Laste Kalipso OSPREY KIDS 3MM ORIGIN FULL LENGTH WETSUIT – PINK

Kuumakse al. 6 / 18 kuud

95 sis km

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

LASTE TÄISPÕLVEGA 3MM KALIPSO: See Osprey kalipso on valmistatud 3 mm neopreenist kehal ja 2 mm neopreenist kaenlaalustes, pakkudes täielikku liikumisvabadust ujumisel.

PAINDUV JA MUGAV: 3 mm kalipso super veniv kaelus muudab selle selga panemise lihtsaks, ääriste vastu hõõrdumise vältimine takistab vee sissepääsu.

KÕRGKVALITEETNE MATERJAL: Täispikk kalipso on varustatud täiesti lameõmblustega ja ergonoomiliste paneelidega, mis on mõeldud maksimaalseks mugavuseks seal, kus seda kõige rohkem vaja on.

KAITSEVAD PÕLVEPADJAD: Pakuvad täielikku kaitset põlvedele ja jalgadele, Supratexi tükid loovad lisakaitsebarjääri ja takistavad valu, kui põlvitad kõval või kivisel pinnal.

TUULEKINDEL VÕRKPANEERING: Laste kalipso paneelid hoiavad sind soojas nii rannas kui ka vees, ideaalne mitmesuguste veespordialade, sealhulgas surfamise ja aerusurfi jaoks jpm.

Kirjeldus:
Osprey Origin Pink kalipso on Osprey sisenemistaseme kalipso surfi tüdrukutele. Suurepärase hinnaga algaja ja kesktaseme kalipso, kui oled juba möödunud etapist, kus saad kalipso laenutada kohalikust surfipoest ja arvad, et on aeg investeerida enda päris oma kalipsosse.

Vaatamata väga madalale hinnaklassile ei tee see kalipso järeleandmisi omaduste ja stiili osas. Spetsifikatsioonidesse kuuluvad ultra painduv neopreen, rindkere- ja seljatagused tuulekilbid, ääriste vastu hõõrdumist vältivad ja tihendid, ergonoomilised paneelid ülima sobivuse saavutamiseks, lameõmblused ja kummist põlvepadjad.

Viimistletud õrna roosaka tooniga, maitsvasti kombineeritud kahe halli ja mustaga, on Osprey Girls Origin täispikk kalipso stiilne ja funktsionaalne kalipso, mis on ideaalne neile, kes armastavad veespordiga tegelemist.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

Sise-LXT, Size- S, Size-L, Size-LS, Size-LT, Size-M, Size-MS, Size-MT, Size-XS

Sulle võib meeldida ka…

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk