Komplekti pakkumine lisa Evo Wing (hind kehtib ainult tiivasurfi komplekti ostmisel)

Kuumakse al. 16 / 36 kuud

399 sis km

FREERIDE / FREESTYLE

Tootekood: 26EW20-3 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Valmistu EVOlutsiooniks! Nüüd on sul võimalik saada kätte see uus imeasi. Evo Wingil on kõik funktsioonid, mida sa lihtsalt ei suuda ilma teha.

Maagiline vaba sõidu / vabastiil tiib kõigile tasemetele alates algajatest kuni ekspertideni. Meie maailmakarika sõitjad hindavad seda uskumatu manööverdusvõime, stabiilse võimsuse, kiiruse, kiirenduse ja täpsuse eest. Algajad sõitjad armuvad Evo Wingi koheselt selle uskumatu kättesaadavuse ja kerguse pärast. Evo Wing on täielikult funktsionaalne ja otstarbekalt kavandatud, et pakkuda sulle üldist kogemust. 2 värvikombinatsiooni, oranž ja hall ning spetsiifilised suurused, et katta rohkem erinevaid vajadusi ja sobituda igasuguste tingimustega.

Uued pikad ja laiad käepidemed teevad manööverdamise lihtsaks ja armastusväärseks. Oleme eraldanud täispuhutava serva ja strutti topelt-täispuhumis- ja tühjendamissüsteemiga, mis on 2 korda kiirem täispuhumisel/tühjendamisel ja optimeerib kogu keha jäikust. EVO noolekujuline äär lõikab tuule kiiremini ja parema rist- ja vastutuule sõidu tagamiseks ning uute suurte akendega on sul piisavalt nähtavust.

Uus EVO WING viib sind uuele sõidu tasemele.

OMADUSED Topelt täispuhumis- ja tühjendamissüsteem -> 2 korda kiirem täispuhumisel/tühjendamisel ja kogu keha optimaalne jäikus, eraldades täispuhutava serva ja strutti. Noolekujuline serv -> parem käsitsetavus ja stabiilsus. 3 pikka käepidet -> manööverdamisel lihtsam. Laiad aknad -> lai nähtavus. Uus kerge turvavöö neopreenist randmevõruga. Mugav ja kasutajasõbralik silindriline seljakott.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

2.0, 2.8, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 6.5

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk