Neoprene Kapuuts Osprey 3mm

Kuumakse al. 5 / 6 kuud

30 sis km

NEOPRENE HOOD

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

3MM SURFI KAPUUTS: Pakub erakordset kaitset, suurendades mugavust ja soojuse säilitamist sügavas vees. Naudi aastaringselt väljas veespordialasid Osprey lisakaitsega.

PAINDLIKKUS: 3 mm paksune neopreenvaht pakub ideaalset tasakaalu soojuse ja manööverdusvõime vahel. Sisemine nailonkangas muudab kapuutsi selga panemise ja ära võtmise lihtsaks.

MUGAVUS: Elastne ja mugav istuvus võimaldab ujujatel vees püsida lõpututeks tundideks seiklusteks, ilma pingutuseta riietumiseks.

VASTUPIDAVUS: Kapuuts on liimitud ja õmblusteta, mis muudab selle veekindlamaks, pakkudes ujujatele lisakindlust ja kaitset vees pikemaks viibimiseks külma ilmaga.

SOOJAHOID: Suurepärane igat tüüpi tingimuste jaoks, hoides su pea soojas ja kuivas, võimaldades sul vees kauem püsida. See kapuuts on hädavajalik neile, kes soovivad rasketes tingimustes oma parimat esitust näidata.

Kirjeldus:
Osprey surfikapuuts on oluline osa surfaja varustusest, eriti kui sulle meeldivad väljakutsed ja kõige külmemad tingimused. Talveveespordi maksimaalseks nautimiseks vajad õiget varustust, et külmal päeval kauem vees olla, ja sellepärast ongi loodud Osprey surfikapuuts.

3 mm paksune kerge neopreenvaht tagab täiusliku soojuse ja manööverdusvõime tasakaalu. Sisemine nailonkangas muudab kapuutsi selga panemise ja ära võtmise lihtsaks.

Liimitud ja õmblustega tugevdatud, on Osprey surfikapuuts suurepärane neile, kes armastavad kõiki laineid, mis neile vastu visatakse, olenemata tingimustest.

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

S, M, L, XL, XXL

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk