FOIL SURF/ SUP/ WING/ KITE RRD BLAZE ALU 1550

Kuumakse al. 50 / 60 kuud

1599

FREESTYLE WAVE / SLALOM HI PERFORMANCE

BLAZE ALU 1550 FOIL SET

Mast – 85 CM

Fuselage – 66 cm

Front wing – Wing span 97,5 cms / wing area 1550 cm2

Rear wing – Wing span 41 cms / wing area 215 cm2

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

BLAZE komplekt on uus ja täiustatud foilimise tehnoloogia, mis võimaldab saavutada suurepärase efektiivsuse ja hõljumise. Selle komplektiga on võimalik lihtsalt ja vaevata nii wing-, surf- kui ka kite-foilimist nautida.

BLAZE tiivad on disainitud, et tuua sinu sooritused uuele tasemele. 6.5 aspekti suhtega tiivad annavad kiiruse ja manööverdusvõime, mida oled alati oodanud. Uued tagatiivad maksimeerivad kiirendust ja kontrolli.

Tiivad sobituvad hästi testitud ja tõestatud mast-fuselage süsteemi. Meie alumiiniummast on 100% turvaline tänu uutele külgsisestele kruvidele, mis tagavad iga üksiku osa ohutuse ilma purunemis- või kaotamisriskita. Selle komplektiga saate ennast tõeliselt uuele tasemele viia.

BLAZE ALU 1550 on mõeldud kiiremate kiiruste ja radikaalsete pöörete jaoks. 1550 esitiiv reageerib väga kiirelt ning võimaldab kontrollida foili alates laine tipust kuni järse laineni. Wing-foolimisel pakub see meelelahutust kogenud sõitjatele ning sobib ideaalselt võrdselt suurte lainete või keskmise tugevusega tuulega siledas vees foilimiseks.

OMADUSED

  1. Uus 1550 cm2 täiskarbon Blaze esitiib
  2. Uus 215 cm2 süsinikkiust Blaze tagatiib
  3. Uus 30% jäigem ja kergem alumiiniummast integreeritud plaadiga
  4. Uus 66 cm kerge Universal-fuselage
  5. Tugev ühendus kasutades 8 mm läbimõõduga Torx-kruvisid ja helicoil-keermeid masti, fuselage ja tiibade jaoks. Lisatud on 6 mm teleskoopkruvid, et kinnitada mast ülemise plaadi ja fuselaazi külge. Usaldusväärne, tugev ja kiire kokku- ja lahtivõtmise ühendus.
  6. Uus laiem Hi-density plastikust mastijala adapter parema külgjäikuse jaoks. Pole oksüdeerumist masti ja fuselage vahel
  7. Iga komponent on varustatud voodriga, millel on Velcro kinnitus, et see saaks kinnitada kotis (foil set kott müüakse eraldi).

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

MAST 75 CM, MAST 85 CM

Sulle võib meeldida ka…

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk