- 40%

FOIL SUP/ WING/ SURF/ KITE RRD DYNAMIC PRO SWK ALU 1500

Kuumakse al. 30 / 60 kuud

Original price was: 1499€.Current price is: 899€. sis km

FREESTYLE WAVE SURF-SUP/ WING / KITE FOILING

DYNAMIC PRO SWK ALU 1500 FOIL SET

Mast – 85 CM

Fuselage – 76 cm

Front wing – Wing span 83 cms / wing area 1500 cm2

Rear wing – Wing span 42 cms / wing area 250 cm2

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Dünaamiline Pro Alu SWK on kompromissitu foil. Iga komponent on omaette liigas, kui rääkida materjalide valikust ja hüdrodünaamikast, sobib kõige nõudlikumatele tiib-, surf- ja kite-foileritele. Dünaamilise Pro esitiiva profiil on selle kõrge sooritusvõime taga. Sellel on negatiivne dihedaalnurk, mis muutub otsades neutraalseks. See eriline tiivadisain erineva dihedaalnurgaga tagab pööramisvõime ja stabiilsuse. Sa lendad kontrolli all kõrgema kiirusega ja teed kõige teravamaid kurve.

Uus Universal Alu 85 mast seab uue standardi alumiiniumist kõrge sooritusvõimega mastide jaoks. See on 30% jäigem ja kergem tänu uuele profiilile ja kergele integreeritud plaadile. Mast sobib suurepäraselt kokku fuselage ja tiibadega, pakkudes ülimat jäikust, mida hindavad paljud sõitjad.

Sa saad spetsialisti ja tippsooritusvõimega hüdrofoili.

Selle otstarbele mõeldud Dünaamilise Pro Alu SWK 1500 disain on suunatud sulle, et sa saaksid sõita kerges tuules või väiksemates lainetes. Sa saad Ferrarit meenutava röögatu hobujõu, mis suurendab su sooritusvõimet just nendel äärmuslikel päevadel. Ideaalne rasketele surfifoilijatele, kes tahavad sõita olenemata sellest, mida meri neile viskab. Foil sobib ka edasijõudnud SUP-foilijatele. Wingfoilimisel on see tõeline kontrollimasin, mis pakub erakordset kiirust ja manööverdusvõimet. Kite-foolijatele on see tõeliselt juurdepääsetav ja manööverdatav mänguasi kõige kergemateks päevadeks.

Soovitatav tiibfoolijatele kaaluga 70-100 kg, kergema tuule kite-foolijatele ja üle 90 kg kaaluvatele surfifoilijatele.

Omadused:

  • Uus 1500cm2 täiskarbonist Dynamic Pro esitiib koos kambri ja 250 cm2 Dynamic Pro süsinikkiud tagatiivaga
  • Uus alumiiniummast, mis on 30% jäigem ja kergem ning integreeritud plaadiga
  • Uus 76 cm kerge Universal fuselage
  • Tugev ühendus kasutades 8 mm läbimõõduga Torx kruvisid ja helicoil niidid masti, ujuva ja tiibade kinnitamiseks. Usaldusväärne, tugev ja kiire kokku- ja lahtivõtmise ühendus.
  • Uus laiem kõrge tihedusega plastist masti jalgade ühendusadapter paremaks külgjäikuseks. Ei oksüdeeru masti ja ujukiga kokkupuutes.
  • Iga komponent on kaetud EVA kattega, millel on Velcro kinnitus, et hoida seda kotis kindlalt paigal. (fooliumikomplekti kott müüakse eraldi).

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

MAST 75 CM, MAST 85 CM

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk