- 40%

FOIL SUP/ WING/ SURF RRD DYNAMIC SW ALU 1700

Kuumakse al. 30 / 60 kuud

Original price was: 1499€.Current price is: 899€. sis km

FREERIDE – FREESTYLE WING / SUP / SURF FOILING

DYNAMIC SW ALU 1700 FOIL SET Y26

Mast – 85 CM

Fuselage – 76 cm

Front wing – Wing span 98 cms / wing area 1799 cm2

Rear wing – Wing span 44 cms / wing area 290 cm2

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

DYNAMIC SW ALU SET on tulemus terve aasta pikkusest tööst, uurimisest ja katsetamisest. See hüdrofoil ühendab endas kõik, mida oleme otsinud: varajast tõusu, kiirust ja lihtsust kasutamisel. Ideaalne wingfoilingu, SUP / surfamise ja downwinders sõitmiseks. Oleme töötanud kõikide komponentide kallal, et saavutada toode, mis tagab ennenägematu tõhususe, liuglemise ja usaldusväärsuse. Saate uue 30% tugevama ja kergema Universal Alu 85 masti uue profiili ja integreeritud plaadiga. Kergemad kereosad taluvad tiibade poolt põhjustatud rõhku pöördes ja hüpetes. Uus kõrge aspekti suhtega täis-süsinikkiust Dynamic esitiib suudab sobituda kõigi sõitjate jõudluste ja ligipääsetavusega. Sellel hüdrofoilil pole midagi varjata. Meie uus superkerge foil on loodud suurema efektiivsuse ja libisemise saavutamiseks eriti piiratud tingimustes. Wingfoilingu kasutamisel laieneb see uuele kerge tuule dimensioonile. See võtab vähesest tuulest kõrgust ja lennates hindate selle voolavust ja libisemist peaaegu ilma tuuleta. SUP- ja downwindersi jaoks on see mänguline, tänu selle tõusule ja sujuvale sõidule, et jätkata lendu hõlpsalt pikema sõidu jooksul.

Soovitame seda hüdrofooli wing sõitjatele kaalu vahemikus 90-100 kg ja SUP downwindersile. Sisenege uude põnevasse foilingu maailma DYNAMIC SW ALU SETiga!

OMADUSED 1700 cm2 täiskarbon Universal esimene tiib 290 cm2 Universal süsinikkiust tagumine tiib Uus 30% jäigem ja kergem alumiiniummast koos integreeritud plaadiga Uus ümberkujundatud 76 cm kerge Universal fuselage. Tugev ühendus kasutades 8 mm läbimõõduga Torx kruve ja helicoil keere mastile, fuselagele ja tiibadele ning lisaks 6 mm külgmised teleskoopsed kruvid masti ülaosas ja fuselage küljes. Uus laiema tihedusega plastikust mastijalaga ühendus/adapter paremaks külgtugevuseks. Ei ole oksüdeerumist masti ja fuselage vahel. Iga komponent tuleb EVA kotis, mille saab tõmblukuga kotis kinnitada (fooli komplekti kott müüakse eraldi).

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

MAST 75 CM, MAST 85 CM

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk