FOIL SUP/ WING/ SURF RRD DYNAMIC SW CARBON 2000

Kuumakse al. 86 / 60 kuud

2699

FREERIDE – FREESTYLE WING/ SUP/ SURF FOILING

DYNAMIC SW CARBON 2000 FOIL SET

Mast – 85 CM

Fuselage – 76 cm

Front wing – Wing span 106 cms / wing area 2000 cm2

Rear wing – Wing span 52 cms / wing area 373 cm2

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

DYNAMIC SW CARBON SET on tulemus terve aasta kestnud tööst, uurimisest ja testimisest. See hüdrofoil konsolideerib kõik, mida me otsisime: varajane tõus, kiirus, kasutusmugavus ja kergus. Koos uue kõrgetehnoloogilise SWK süsinikkiust mastiga saate tippklassi jõudluse ja palju kergema mänguasja, millega sõita isegi tugevamate tuultega. See on ideaalne wingfoilinguks, SUP/surfamiseks ja allatuule sõitmiseks. Me töötasime kõigi komponentide kallal, et saavutada toode, mis tagab silmapaistva tõhususe, libisemise ja usaldusväärsuse. Uus SWK süsinikkiust mast on inseneritöö osas kõige kaasaegsem. Lõpptoodet, mida me tahtsime, oli vaja teha nii painduvaks kui ka keeramisel kõige jäigemaks ning kindlasti võimalikult kergeks. Kergem kereosa koos suure peaga talub tiibade poolt tekitatud survet üleminekutes ja hüpetes. Uus kõrge aspekti suhtega täissüsinikkiust Dynamic esitiib suudab pakkuda tõhusust ja kättesaadavust tõepoolest kõigile sõitjatele. Selle hüdrofooli komplekti juures pole midagi varjata.

Meie uus superkerge tuulemasin on disainitud selleks, et saavutada äärmiselt marginaalsetes tingimustes tõhusust ja libisemist. Kasutades seda wingfoilinguks, laieneb see uuele kerge tuule mõõtmele. See lendab juba väikeses tuuleiilis ja kui lendate, hindate selle voolavust ja libisemist praktiliselt tuuleta. SUP ja allatuule sõitmise puhul on tegemist mängulise surfitootega, tänu selle tõstevõimele ja sujuvale sõidule, et jätkata lendu lihtsusega pikema sõidu jaoks.

Soovitatud kaaluga 90-100 kg wingisõitjatele ja SUP allatuule sõitjatele.

Omadused:

  • Uus 2000cm2 mõõtmetega mõõdukalt/kõrge aspekti suhtega täis süsinikkiust dünaamiline esitiib
  • 373 cm2 mõõtmetega universaalne täis süsinikkiust tagatiib negatiivse dihedaaliga
  • Uus ekstra tugev SWK süsinikkiust mast
  • Uus ümberkujundatud 76 cm kerge Universal alumiiniumfuselage
  • Tugev ühendus kasutades 8 mm läbimõõduga Torx kruvisid ja helicoil keereid masti, fuselaazi ja tiibade jaoks. Usaldusväärne, tugev ja kiiresti kokku- ja lahti monteeritav ühendus.
  • Uus laiendatud tiheda plastikust masti jala ühendus/adapter parema külgjäikuse jaoks. Masti ja fuselage vahel pole oksüdatsiooni.
  • Iga komponent on kaetud voodriga, millel on Velcro kinnitus kotti (fooliumikomplekti kott müüakse eraldi).

Tarne laost 1-3 tööpäeva

Tarne järeltellimisel 10-14 tööpäeva

Lisainfo

Suurus

MAST 75 CM, MAST 85 CM

Sulle võib meeldida ka…

© 2023 Fan e-pood | e-poe tegemine vvunk