Makseviisid

Kui olete oma kaubad välja valinud ja ostukorvi lisanud, kontrollige kogu ostukorvi sisu üle ja valige endale sobiv makseviis.

FanSurfe-poe tellimuste eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu, pangakaardiga, paypal keskonnas ja taotleda endale järelmaksu.

 

  • Swedbank, SEB, Danske pangalinkidega

Peale e-poes tellimuse vormistamist suunatakse Teid valitud internetipanka, kus näete eeltäidetud maksekorraldust. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde". 

Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Panga ja fan.ee internetipoe vahel liikuv informatsioon on varustatud digitaalsete allkirjadega. Me ei saa teada Teie pangakonto infot, vaid ainult seda kas makse sooritati või mitte.

 

  • Krediitkaardiga

Me aktsepteerime VISA ja MASTERCARD krediitkaarte. Tellimuse vormistamise lõppfaasis suunatakse Teid makset sooritama usaldusväärsesse sertifitseeritud krediitkaardimaksete vastuvõtusüsteemi (SLL, MasterCard SecureCode, Verified by Visa), kus kasutatakse turvalisi pealtkuulamiskindlaid andmesidevahendeid ning Teie poolt sisestatud kaardi andmed ei saa sattuda valedesse kätesse. Ka meie ei saa teie krediitkaardi andmeid teada.

 

  • Paypal

Paypal keskonnas on teil võimalik turvaliselt, lihtsalt ja kiiresti tasuda kauba eest Paypal kontolt või krediitkaardiga.

 

  • Järelmaksuga

Peale e-poes ostu vormistamist täitke ära järelmaksutaotlus. Positiivse vastuse korral tasuge esmane sissemaks pangalingi või krediitkaardiga.

 

Kaup väljastatakse alles pärast kogu tellimuse summa laekumist, järelmaksu puhul peale esmase sissemakse laekumist.