UNIVERSAL KSH ALU SET Y25

1 299,00 €
Laos
SKU
25UKSHA
Igakuine makse ESTO järelmaksuga €50.55. Liisi järelmaksu saab valida ostu vormistamisel.
PURE FREERIDE KITEFOIL/ SUP AND SURF FOIL CONVERTIBLE INTO WINDFOIL
KIRJELDUS
RRD KH-Alu on hämmastav freeride hydrofoil, 75 cm alumiiniumist mast ja alu fuselage-ga on täiuslik pikkus et nautida foil freeride sõitu maksimaalselt. Õppimise kergendamiseks on jätkuvalt saadaval kaks lühemat 45 cm ja 65 cm masti pikust. Need kaks valikulist universaalset masti, 45cm ja 65cm koos tavalise 75cm mastiga, moodustavad “RRD Aviaator Akateemia paketi” ja sobivad ideaalselt koolidele ja / või algajatele.
Need kaks lühemat valikulist masti on saadaval aksesuaaridena ja neid saab eraldi osta. Meie foili ülesehitus on väga stabiilne, etteaimatav ja usaldusväärne, mistõttu see on pälvinud kogu maailmas tunnustust ja saavutanud suurepärased testitulemused.

Komplekti kulub - Mast 75 cm / Fuselage 76 cm / Front Wing 1582cm2 / Rear Wing 373 cm2

DESCRIPTION
The RRD KH-Alu it’s an amazing freeride hydrofoil with 75cm mast and Aluminum fuselage, the perfect length to enjoy hydrofoil freeriding to its maximum. To reduce the learning curve and to make Kite foiling more accessible to everyone, we will still offer the two different additional mast lengths. These two optional Universal masts, the 45cm and the 65cm together with the standard 75cm mast, make up the “RRD Aviation Academy Package” and are ideal for schools and/or beginners.
These two shorter, optional masts, are available as spare parts and can be sold separately. The behavior of our foil set-up is very stable, predictable, and reliable, which is why it has gained worldwide recognition and such great test results.
SET include - Mast 75 cm / Fuselage 76 cm / Front Wing 1582cm2 / Rear Wing 373 cm2

Toote koduleht / official website: https://equipment.robertoriccidesigns.com/products/universal-ksh-alu-set-y25/