POISON Y26 LTD -2021/22 - 35% Discount

Soodushind 519,00 € Tavahind 799,00 €
Laos
SKU
26PSL39
Igakuine makse ESTO järelmaksuga €17.54. Liisi järelmaksu saab valida ostu vormistamisel.
FREESTYLE PRO / BIG AIR

KIRJELDUS

Meie tootevaliku kõige nõutum freestyle-laud. Poison on tohutu hüppejõuga lennumasin. Laua kontuur ja kiik on mõeldud kiiruse ja popi parandamiseks, laua otsad annavad aga stabiilsust rasketes tingimustes, pakkudes kontrollitavat sõitu. Laua põhjas olevate uute kanalite tõttu pole Poison LTD kursi hoidmine ülivõimsates tingimustes kunagi varem olnud nii lihtne! Laud aitab kaasa korralikule popile enne hüpet ja võimaldab kasutada 100% teie lohe jõust.


Kõik RRD TWINTIP lauad on saadaval komplektina kuhu kuulub twintip laud, uimed, sang ja RAD PAD Y26 jalused või Ilma jaluste ja sangata ainult twintip laud koos uimedega

Rad Pad ja rihmade süsteem on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja reguleeritavust. See on ehitatud HT Nylon-karkassile, mis on valatud DUO tihedusega EVA core aluse sisse. EVA core alus tagab õige jäikuse, kindla hoidmise ja kindla haarde.
RAD PAD on varustatud reguleerimissüsteemiga, mis võimaldab mikromeetrilist täpsust kõigis suundades ja nurkade all, on võimalik rihmade asukohta, nurka ja suurust kärpida vastavalt soovitud kirjeldustele.
EVA polsterdatud padja alus on valmistatud 3 erineva tihedusega. Põhipadja kontuur koosneb keskmise tihedusega, ülemine padi on pehmema haardega EVA tihedus ja kolmas tihedus võib varieeruda sõltuvalt asendatavast kreeni polsterdusvõimalusest.

DESCRIPTION

Incredible freestyle board that offer and incredible pop with high end performance.
Super smooth carving due to the water channel on the bottom side.
The outline and rocker line are designed to improve speed and pop while the thin narrow tips will eat up chop providing a stable ride and control in rough conditions.

 


Toote koduleht https: https://equipment.robertoriccidesigns.com/products/poison-y27/