PASSION Y27 2022/23 -35%

Soodushind 786,00 € Tavahind 1 210,00 €
Laos
SKU
27PA5KS
Igakuine makse ESTO järelmaksuga €24.40. Liisi järelmaksu saab valida ostu vormistamisel.

FREERIDE / FREESTYLE

KIRJELDUS

Disainisime uue Passioni, et saaksite sõita mis tahes kohas maailmas, ükskõik millise lauaga – see on puhas freerde lohe.

Passion Y27 on versioon kurikuulsast suurest jõust 3 strut freeride ja freestyle lohest, mis avaldub tänu oma tohutule tuuleulatusele. Passion Y27 on väga kasutajasõbralik lohe, mis sobib nii algajale kui ka eksperdile.

Passion Y27 on kiire pöörde, suurepärase drift-i ja muljetavaldava jõuga lohe. Tegemist on uskumatult etteaimatava ja stabiilse lohega millel on suurepärane võimsuse juhitavus. Tänu spetsiaalsetele ümaratele ruudukujulistele otstele demonstreerib see parimat stardi võimet. 

DESCRIPTION

We built the new Passion to allow you to dominate any spot in the world on any board in your quiver, that’s is the right spirit of a pure free rider.
The Passion Y27 marks the 13th version of this notorious high performance, 3 strut freeride and freestyle kite that will continuously impress everyone from entry level riders to experts thanks to its huge wind range.
It’s designed to offer fast turning, excellent drift and impressive depower.
The Kite is incredibly predictable and stable to drive, with excellent power control, and still demonstrates the best relaunch capacities thanks to the special rounded square tips. The Passion makes it easier to ride underpowered without stalling while still providing a safe amount of power.