Firmast

Fansurf Surfipood alustas oma tegevust 2000 aastal purjelaua varustuse müügi ja koolitustega. Esindades maailma kuulsaid surfibrande RRD ja Simmer Style. Alates 2003 aastast tegeleb Fansurf Surfipood ka lohesurfi varustuse müügi ja koolitustega.

 

Fansurf Surfipood on kasvanud Eesti suurimaks lohevarustuse müüjaks ja koolitajaks Eestis. Peale lohesurfi varustuse müüb Fansurf Surfipood veel aerusurfi, purjelaua ja lainelaua tarbeid. Lisaks leiab meie tootevalikust muid rannatarbeid ja longboarde.

 

Fansurf Surfipood esindab Eestis mitmeid tuntud surfi ja vabaaja brande. Meie valikust leiab RRD - www.robertoriccidesigns.com , Simmer Style - www.simmerstyle.com , Osprey - www.osprey-surf.co.uk  ja Urban Beach - www.urbanbeach-surf.co.uk tooteid.

 

Fansurf Surfipood tütarettevõte on Kakumäe rannas asuv Fansurf Surfikool, mille peamiseks tegevusalaks on noorte ja täiskasvanute surfikoolitused. Lisaks koolitustele korraldatakse aerusurfi matkasi ja muid surfiga seonduvaid üritusi. Kakumäe Surfikooli kodulehe aadress on www.fansurf.ee.ee.

  

Fansurf Team on sõpruskond surfareid, kes on aastate jooksul kokku kasvanud ühine surfipere. Meie teami kuulub üle 100 surfari. Fansurf Team korraldab igal aastal mitmeid toredaid surfiüritusi. Tihit käidakse koos surfamas ja ühistel reisidel. Fansurf Team koduleht on www.teamrrd.ee

 

Teie Fansurf Surfipood juhtkond