CRANK Y27 LTE - 2022/23

Soodushind 449,00 € Tavahind 499,00 €
Laos
SKU
27CKGL36
Igakuine makse ESTO järelmaksuga €16.03. Liisi järelmaksu saab valida ostu vormistamisel.
FREERIDE

KIRJELDUS
Crank Y27 on ideaalne freeride sõidu kaaslane! Laud annab teile mõnusa tunde kõigil veepindadel. 3D pealisleht muudab laua eriti kergeks ja võimaldab teil mugavalt ja hõlpsalt edasi liikuda. Otsade kontuuri mõõdukas laius pakub suurepärast manööverdusvõimet. Lõpptulemus on äärmusliku vastutuule juhtimise ja kiiruse potentsiaali segu. Crank on laud, mis avab ukse teie lohekarjäärile.

Kõik RRD TWINTIP lauad on saadaval komplektina kuhu kuulub twintip laud, uimed, sang ja RAD PAD Y27 jalused või Ilma jaluste ja sangata ainult twintip laud koos uimedega

Rad Pad ja rihmade süsteem on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja reguleeritavust. See on ehitatud HT Nylon-karkassile, mis on valatud DUO tihedusega EVA core aluse sisse. EVA core alus tagab õige jäikuse, kindla hoidmise ja kindla haarde.
RAD PAD on varustatud reguleerimissüsteemiga, mis võimaldab mikromeetrilist täpsust kõigis suundades ja nurkade all, on võimalik rihmade asukohta, nurka ja suurust kärpida vastavalt soovitud kirjeldustele.
EVA polsterdatud padja alus on valmistatud 3 erineva tihedusega. Põhipadja kontuur koosneb keskmise tihedusega, ülemine padi on pehmema haardega EVA tihedus ja kolmas tihedus võib varieeruda sõltuvalt asendatavast kreeni polsterdusvõimalusest.

DESCRIPTION
Free-riding is synonymous with fun and the Crank Y27 is the ideal companion for this! The board gives you a fluid feel on all water surfaces. The 3D top sheet makes this board extra light and will allow you to effortlessly progress with comfort and ease. The moderate width on the tips outline offers a great base for maneuverability; the final result is a blend of extreme upwind control and speed potential. The Crank is the board that will open the door to your kiting career.