BARRACUDA CLASSIC Y25- 2020 -35% soodsam

Soodushind 681,00 € Tavahind 1 049,00 €
Laos
SKU
25BAK58
Igakuine makse ESTO järelmaksuga €22.00. Liisi järelmaksu saab valida ostu vormistamisel.
PURE SURF/CARVING
KIRJELDUS
Disainitud, testitud, ja arendatud Ralf Bachschusteri poolt, üks kõige mõjuvõimsamaid ja radikaalsemaid laudasi Lõuna-Afrika vetes. Laua kuju ja elemendid muudavad Barracuda äärmuslikes ja väga kiiretes tingimustes täielikult kontrollitavaks. Selle aasta Barracuda Y25 on veelgi rohkem täiustatud, lihtsalt võta laud ja sõida. Uus laud on mugav nii vaikse kui ka tugeva tuule tingimustes. Barracuda ei ole mitte ainult laud, mis on sündinud Cape Town tingimustes kasutamiseks, vaid see on üks ja ainus laud mida sa vajad kitesurfiks keskmiste ja suurte lainete tingimustes.

Kõik RRD Kitesurfi lauad sisaldavad komplektis K4 uime komplekti ja libisemise vastast laua GRIP-i. Lisaks on võimalik osta meie kodulehelt spetsiaalsed RRD FIXED KITE surfilaua jalused koos kinnitus kruvidega.

DESCRIPTION
Designed, tested, and developed by Ralf Bachschuster, one of the most influential and radical kiteboarders in the South African kite scene, these phenomenal sticks are very fast, securely grip the water, and deliver an abundance of hold in the most extreme conditions. The Y25 version of this power house it’s a well rounded ”does it all” high-end performance board. Easy to ride and comfortable both in light or strong winds. Developed in Cape Town, the Barracudas are not only fast boards that were born to handle full power but can now be revered as the one and only board you need in your quiver!

Toote koduleht / official website: https://equipment.robertoriccidesigns.com/products/barracuda-y25/
Leidsime tooteid mis võivad teile meeldida!