AIR BELUGA

1 049,00 €
Laos
SKU
26ABLG140
Igakuine makse ESTO järelmaksuga €33.81. Liisi järelmaksu saab valida ostu vormistamisel.

ALLROUND INFLATABLE WINGBOARD

Kirjeldus

Täiesti uus Air Beluga on siin, et teid üllatada. Täispuhutav tiivalaud on nii jäik, et see ei tundu päris. Töötasime intensiivselt ülikerge ja jäiga süsiniklaua tehnoloogia kallal, millel on spetsiifiline trapetsikujuline piirjoon, mis annab lennul komposiitlauaga võrdväärse kontrollitunde. 4 suurust, väikseimast 50 liitrist kuni 140 liitrini, on Air Beluga ületamatu lahendus neile, kes on armunud tiivasurfi ja soovivad reisimisel maksimaalset mugavust. Air Beluga on ülikerge täispuhutav laud, mille peal ja all on kaks PVC-kangast triipu, et suurendada jäikust, ja kerge tilkpistega korpus. Ideaalne nii asjatundlikule tasemele kui ka algajatele sõitjatele, saate nautida puhast naudingut üle ookeani lendamisest.
See on varustatud mugava polsterdatud seljakotiga, kus on ruumi teie lauale, foilile, tiivale ja tarvikutele vette minemiseks. Kahetoimeline kompressor ja 3 ülikerget rihma on standardvarustuses.
Air Beluga on lihtsalt uus põnev laud tiivasurfi arengus.

DESCRIPTION

The all new Air Beluga is here to surprise you. An inflatable wingboard so stiff it doesn’t seem real. We worked intensively on a super light and rigid carbon plate technology with a specific trapezoidal outline that gives a feeling of control in flight equal to a composite board. 4 sizes, from the smallest 50 liters up to 140 liters, the Air Beluga is an unbeatable solution for those who have fallen in love with wingfoiling and want maximum comfort to travel and no hassle of breaking. The Air Beluga is an ultra light inflatable board using two stripes of PVC fabric on top and bottom to increase stiffness and a lightweight dropstitch body. Ideal for both expert level and novice riders, you will enjoy the pure pleasure of flying over the ocean.
It is supplied with a comfortable padded backpack that has room for your board, foil, wing and accessories to go in the water. A double action compressor and 3 ultralight straps are supplied as standard.
The Air Beluga is simply the exciting new evolution of wingfoiling.